YENİ GAZETE
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama
KOOP İŞ İLE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

KOOP İŞ İLE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

Tarih 02 Şubat 2013, 16:32 Editör Cemile Liman

Trakya Birlik Genel Müdürlüğü ile Türk-İş Konfederasyonuna bağlı Koop İş Sendikası arasında devam eden toplu iş sözleşmesi görüşmeleri anlaşma ile sonuçlandı.

 

         

       

                   Trakya Birlik Genel Müdürlüğünde biraraya gelen Koop İş Sendikası ve Trakya Birlik Yetkilileri 01 Ağustos 2012 ile 31 Temmuz 2014 dönemini kapsayan Toplu İş Sözleşmesi üzerinde mutabakata vardılar. Görüşmelerin anlaşmayla sonuçlanmasını müteakip, Yönetim Kurulu Başkanı Rafet Sezen başkanlığında Trakya Birlik Yetkilileri ve Eyüp Alemdar başkanlığında Koop İş Sendikası Yetkilileri Toplu İş Sözleşmesini imzaladılar.

                   Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Rafet Sezen, Koop İş Sendikası ile imzalanan Toplu İş Sözleşmesinin Trakya Birlik Genel Müdürlüğü, Bölge Müdürlükleri ve bağlı 48 Kooperatifte çalışan toplam 436 sendikalı personeli kapsadığını belirterek,    İki yıl süreli olarak imzalanan toplu iş sözleşmesinin 01.08.2012-31.01.2013 tarihlerini kapsayan ilk altı aylık döneminde seyyanen ücret artışı yapılmıştır. 01.02.2013 tarihinden itibaren 6’şar aylık dönemler halinde ise TÜFE oranındaki artışlar ücretlere yansıtılacaktır. Ayrıca ücretler dışında çeşitli sosyal yardım ödemelerinde artışlar yapılmıştır. İşveren olarak elimizdeki imkanları sonuna kadar zorlayarak çalışanlarımıza  işyeri şartları çerçevesinde verebileceğimiz en iyi ücreti verdik. Yeni toplu iş sözleşmesinin hayırlı olmasını dilerim.”dedi.

                   Koop-İş Sendikası Genel Başkanı Eyüp Alemdar da Yeni Toplu İş Sözleşmesinin hayırlı ve uğurlu olmasını dileyerek sözleşmeyi imzaladı

Bu haber 767 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Haberler

İPSALAYA FACE FOOD AÇILDI

İPSALAYA FACE FOOD AÇILDI İpsala Her Geçen Gün Yeni İşletmeleri İle Biraz Daha Büyüyor Ve Gelişiyor

İpsala TSM Meme Kanseri Bilinçlendirme Ayı Etkinliklerine Devam Ediyor...

İpsala TSM Meme Kanseri Bilinçlendirme Ayı Etkinliklerine Devam Ediyor... İpsala Toplum Sağlığı Merkezi olarak Meme Kanseri Bilinçlendirme Ayı etkinlikleri çerçevesinde23 Ekim 2014 Perşembe...
HİLAF-I HAKİKAT!.24 Ekim 2014

HAVA DURUMU


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi